Oświata Lingwista – studia podyplomowe dla nauczycieli online i stacjonarne

Bycie nauczycielem to prawdziwa misja. Nic więc dziwnego, że wielu z nich przez całą karierę bierze udział w profesjonalnych szkoleniach lub decyduje się na studia podyplomowe. Dzięki temu pedagodzy zwiększają swoje kompetencje, a także dostosowują się do zmieniających się trendów w zakresie edukacji. 

Ukończenie podyplomówki może przygotować nauczyciela do tego, aby zdecydował się na założenie prywatnej placówki. Oświata Lingwista z Lublina posiada ciekawą ofertę studiów podyplomowych dla tej grupy zawodowej. Jak ona wygląda?

Studia w formie stacjonarnej i online

Biorąc pod uwagę zmieniające się potrzeby nauczycieli i standardy rynkowe, Oświata – Lingwista oferuje studia podyplomowe dla nauczycieli online i stacjonarne. Dzięki temu pedagodzy mogą dostosować program nauczania do swoich realnych potrzeb i możliwości. Wówczas nie będzie on kolidował z codziennymi obowiązkami nauczycieli, którzy w środku tygodnia wykonują swoje obowiązki, a w weekend mogą poświęcić czas na wzięcie udziału w zajęciach. Wybrane kierunki prowadzone są w modelu zdalnym, a niektóre w modelu hybrydowym. Przed wybraniem kierunku warto zapoznać się z trybem nauki. 

Najwyższa rynkowa jakość

Nad merytoryką studiów podyplomowych dla nauczycieli w szkole Lingwista czuwają doświadczeni specjaliści. Z jednej strony posiadają wieloletnie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy studentom, a z drugiej strony pracują także z dziećmi. Połączenie wiedzy teoretycznej i praktycznej sprawia, że program nauczania na studiach podyplomowych spełnia najwyższe rynkowe standardy i zaspokoi potrzeby wymagających nauczycieli. 

Wybrane kierunki

Obecnie nauczyciele mogą skorzystać z oferty kilkunastu kierunków studiów podyplomowych, które standardowo trwają 2 lub 3 semestry. Szczegółowe informacje o trybie nauczania, programie studiów, ich długości, a także cenie, znajdziesz po kliknięciu w interesujący Cię kierunek. 

Kierunki studiów podyplomowych cieszących się dużym zainteresowaniem wśród nauczycieli to m.in.: 

  • Diagnoza i terapia pedagogiczna;
  • Edukacja dla bezpieczeństwa;
  • Edukacja włączająca;
  • Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną;
  • Wiedza o społeczeństwie;
  • Technika dla nauczycieli;
  • Wychowanie fizyczne. 

Szeroki wybór sprawia, że każdy nauczyciel dostosuje wybrany kierunek do swoich aktualnych potrzeb i obszaru, w którym chce się rozwijać. 

Dlaczego warto postawić na studia podyplomowe w Oświata Lingwista?

Studia podyplomowe w Oświata Lingwista to doskonały wybór dla wymagających nauczycieli. Ich ukończenie zwiększa atrakcyjność absolwentów na rynku pracy i ułatwia znalezienie atrakcyjnego zatrudnienia. Dyplom studiów podyplomowych może być także ważną kartą przetargową w negocjacjach z obecnym pracodawcą. Ponadto nauczyciele mogą zdobyć nowe kompetencje i przygotować się do nauczania kolejnego przedmiotu. Wpłynie to korzystnie na ich uniwersalność i będzie odpowiedzią na ewoluujące potrzeby rynku. Zapraszamy do zapisów na studia podyplomowe dla nauczycieli w Oświata Lingwista. W zależności od potrzeb w trybie nauki zdalnej lub stacjonarnej. Opcja online sprawia, że z oferty z powodzeniem mogą skorzystać nauczyciele spoza województwa lubelskiego. 

Artykuł sponsorowany