flipchart suchościeralno-magnetyczny na trójnogu 900x600xh1540mm

ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Flipchart suchościeralny magnetyczny na trójnogu BASIC o wym. 70x100 cm i wysokości 180 cm. Zestaw zawiera półkę metalową na akcesoria o długości 70 cm.

Doskonałe rozwiązanie przenośnej tablicy na regulowanych nóżkach aluminiowych. Wymiar, kształt i uniwersalne nowoczesne wzornictwo zapewnia wyjątkową praktyczność, funkcjonalność i styl. Regulacja wysokości daje możliwość użytkowania, zarówno przez osoby dorosłe, jak i młodzież i dzieci. Właściwości suchościeralne tablicy pozwalają na pisanie po powierzchni tablicy markerami suchościeralnymi. Natomiast właściwości magnetyczne umożliwiają umieszczanie na tablicy rysunków, plakatów i ogłoszeń za pomocą magnesów. Dodatkowo tablica wyposażona jest w haczyki, które dają możliwość zawieszania bloku. Klasyczna i modernistyczna konstrukcja doskonale wkomponowuje się w wystrój każdej sali konferencyjnej, wykładowej i klasy szkolnej.

Produkty te skierowane są zarówno do biur, gdzie doskonale sprawdzają się podczas spotkań, konferencji, czy szkoleń i stanowią znakomite wsparcie dla liderów spotkań biznesowych, jak i rekomendowane są do szkół, gdzie pełnią rolę nowoczesnego środka dydaktycznego, dzięki któremu w jasny i czytelny sposób prezentowane są komunikaty wizualne podczas lekcji i wykładów.

Opinie o produkcie (0)

Sklep internetowy Shoper.pl