O firmie

 

 

Amex Stationery Sp. z o.o.
ul. Sikorki 2
31-589 Kraków

czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00

NIP: 676-007-58-40
KRS: 0000142805


Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie
XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Wysokość kapitału zakładowego 100 000 zł

 

Obsługa zamówień, reklamacje, faktury, logistyka, płatności

Tel. (12) 684 67 70 wewn. 224

mail: bok@biuroszkola.pl

Fax. + 48 12 684 32 78

 

Sklep biuroszkola.pl jest kontynuatorem i następcą posiadającego długie tradycje sklepu sklep-domkorkowy.pl. Powstał on w odpowiedzi na bardzo liczne pytania i prośby klientów dotyczące rozszerzenia oferty swojego poprzednika, która pierwotnie opierała się na tablicach korkowych.

Misją sklepu biuroszkola.pl jest oferowanie kompleksowego, sprawdzonego oraz zawsze dostępnego asortymentu produktów do szkoły i biura, charakteryzującego się najlepszym przelicznikiem jakości do ceny.

Swoją misję sklep realizuje wspierając się 30-letnim doświadczeniem Amex Stationery Sp. z o.o. - dystrybutora, importera a także producenta artykułów szkolnych i biurowych. Mając do dyspozycji pełne zaplecze firmy Amex, przez wielu uważanej za jednego z najlepszych krajowych producentów, importerów i dystrybutorów w branży, nasz sklep jest w stanie zapewnić 100% obsługę zamówień klientów.

Oferta sklepu biuroszkola.pl skupia się w dużej części na najlepszych markach europejskich, takich jak: Memoboards (polska marka obejmująca bardzo szeroki asortyment tablic korkowych, magnetycznych, suchościeralnych, kredowych a także akcesoria i produkty do komunikacji wizualnej), Edding (niemiecki producent najwyższej jakości markerów i produktów piśmienniczych do wszystkich zastosowań), tesa (producenta samoprzylepnych produktów i rozwiązań systemowych dla przemysłu, handlu i konsumentów indywidualnych), Novus/Dahle (lider w zakresie rozwoju, renomowany producent zszywaczy i dziurkacz oraz produktów wyposażenia biur). Tarifold (francuski producent topowych systemów prezentacyjnych i archiwizacyjnych), Cricco (europejska marka wysokiej jakości artykułów szkolnych powstała w odpowiedzi na coraz bardziej rosnące wymagania konsumentów zarówno w dziedzinie jakości, jak i wartości dodanej oraz wzornictwa). Asortyment sklepu uzupełniają inne grupy produktowe oferowane w najlepszych możliwych cenach przy zachowaniu odpowiedniej jakości.  

Jesteśmy przeświadczeni, że nasza kompleksowa oferta, solidne wsparcie logistyczno-magazynowe a także bogate doświadczenie zapewni każdemu klientowi gwarancję stuprocentowej satysfakcji!.

Zapraszamy do zakupów i pozostajemy do Państwa dyspozycji!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl