Kursy online z certyfikatem

Dostępne w internecie kursy online, które gwarantują otrzymanie certyfikatu, prowadzone są przez wiele podmiotów oraz organizacji. W związku z niezwykle dynamicznym rozwojem nauczania zdalnego oraz postępu technologicznego możliwe jest zdobywanie kompetencji, nie wychodząc z domu. Edukacja dzięki komputerom i internetowi jest coraz łatwiejsza. W obecnych czasach widać ogromną tendencję do tego, aby uczynić nauczanie jeszcze bardziej dostępnym oraz mobilnym.
E-learning jak zwykło nazywać się nauczanie przez Internet, stał się niezwykle popularny w czasie pandemii, kiedy z powodu lockdownu, korzystanie z normalnych kursów i szkoleń stało się utrudnione.

Kursy od Google

Zdecydowanie ogromną popularnością cieszą się kursy online prowadzone przez amerykańskiego giganta branży informatycznej, czyli koncern Google. Informacje o prowadzonych kursach często wyświetlane są jako reklamy na różnych stronach. Google nazwało swój program szkoleń „Internetowymi Rewolucjami”. Jest to szereg darmowych kursów online z certyfikatem wydawanym przez Google. Kursy te są przeznaczone szczególnie dla osób, które chcą rozwinąć się w branży cyfrowego marketingu, technologii komputerowej oraz innych miękkich kompetencji. Internetowe Rewolucje to bezpłatne kursy, które przygotowane są na poziomie trzech stopniu trudności. Kursant może wybrać to, czy chce brać udział w szkoleniu dla początkujących, średnio zaawansowanych czy też dla w pełni zaawansowanych.
Kursy Google są bardzo popularne wśród wielu osób z uwagi na fakt, że są one przygotowane z ogromną starannością i są bogate w treści merytoryczne. Są bardzo logicznie i uporządkowane. Dostęp do kursów również jest niezwykle prosty, ponieważ wystarczy tylko posiadać konto Google.

Platforma szkoleniowa z Polski

Dużą popularnością cieszą się również darmowe kursy online, które organizowane są przez Polski Fundusz Rozwojowy. Platforma o nazwie Startup PFR oferuje wiele bezpłatnych kursów, które mają na celu wspieranie osób, które mają pomysł na swój własny biznes.
Uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne, użytkownicy muszą jedynie zarejestrować się na stronie. Oferta kursów online jest bardzo szeroka i stale się powiększa. Dla kursantów przygotowano wiele materiałów takich jak filmy z komentarzami ekspertów oraz inne materiały szkoleniowe, które można pobrać.

Kursy online z certyfikatem po angielsku

Ogromną popularnością wśród osób znających język angielski cieszą się kursy oferowane przez HubSpot Academy. Jest to portal prowadzony w języku angielskim, na którym znaleźć można masę ciekawych bezpłatnych szkoleń, które skierowane są do osób chcących poszerzyć swoje umiejętności w zakresie marketingu i sprzedaży. Osoba kończąca kursy oferowane przez HubSpot Academy zostaje nagrodzona certyfikatem. Równie popularne są kursy, które dostępne są na portalu Class Center. Jest to platforma na której dostępne są kursy prowadzone w wielu językach. Największą część z nich stanowią kursy po angielsku. Kursy te dotyczą wielu branż i dziedzin. Największą popularnością cieszą się kursy z zakresu zarządzania, nauk społecznych oraz inżynierii.